Digital Partner s.r.o. | Agency Vista

Digital Partner s.r.o.

0 reviews

Digital Partner s.r.o.

0 reviews

Founded 2016 · Bratislava  · https://digitalpartner.sk/

SOCIAL MEDIA MARKETING

Is this your agency? 

Save to favorites

Sep 15, 2021

Instagram a Facebook Stories – ako na pútavé príbehy

Facebook Stories alebo inak aj Facebook príbehy majú denne už viac ako 500 miliónov aktívnych používateľov a predpokladá sa, že toto číslo ešte porastie. Tento fakt môže byť pre mnoho podnikateľov dôvodom k zapojeniu tohto nového formátu do svojej marketingovej stratégie. Využite preto aj vy Instagram a Facebook príbehy vo váš prospech a spropagujte vašu […] The post Instagram a Facebook Stories – ako na pútavé príbehy appeared first on Online reklama od Digital Partner | Marketingová agentúra.

Read more

Jul 28, 2021

Lokálne kampane Google Ads – aký majú potenciál?

Čaro online marketingu prináša svoje výhody nielen pre spoločnosti, ktoré pôsobia online, ale aj pre kamenné prevádzky a rôzne miestne firmy. Ako zacieliť publikum aj pre svoje pobočky? Pomôžu vám lokálne kampane. Lokálny marketing O tom, čo je lokálny marketing a ako môže vašej firme pomôcť, sme si hovorili v poslednom článku. Teraz sa ale […] The post Lokálne kampane Google Ads – aký majú potenciál? appeared first on Online reklama od Digital Partner | Marketingová agentúra.

Read more

Jul 22, 2021

Lokálny marketing – vytvorte si profil cez Google Moja firma

Máte kamenné prevádzky a potrebujete do nich pravidelne privádzať zákazníkov? Súčasťou marketingovej stratégie by vo vašom prípade mal byť rozhodne aj lokálny marketing. Čo je lokálny marketing a ako vám môže pomôcť? Čaro lokálneho marketingu Vedeli ste, že väčšina ľudí pri lokálnom vyhľadávaní neklikne na žiadny výsledok vyhľadávania? Všetky informácie totiž nájdu už priamo v […] The post Lokálny marketing – vytvorte si profil cez Google Moja firma appeared first on Online reklama od Digital Partner | Marketingová agentúra.

Read more

May 31, 2021

Digital Partner sa stal Shoptet Partnerom

Naša agentúra sa stala špecializovaným Shoptet Partnerom. Čo to pre našich klientov znamená a prečo sme sa rozhodli práve pre Shoptet? Ide o riešenie, ktoré používa v ČR už polovica eshopov. Čo je Shoptet Shoptet je veľmi obľúbené riešenie pre tvorbu a správu eshopov s kvalitnou a prehľadnou administratívou. Ponúkajú funkčné, prehľadné a responzívne šablóny, […] The post Digital Partner sa stal Shoptet Partnerom appeared first on Online reklama od Digital Partner | Marketingová agentúra.

Read more

Feb 23, 2021

Linkbuilding – ako vytvoriť kvalitný spätný odkaz

Linkbuilding tvorí dôležitú súčasť online marketingu. V našom blogu sme sa mu už vo všeobecnosti venovali. Vysvetlili sme si, čo pojem linkbuilding vlastne znamená, aké má výhody a akými spôsobmi si môžete budovať spätné odkazy. V dnešnom článku sa pozrieme podrobnejšie na to, čo sú spätné odkazy a ako ich tvoriť naozaj kvalitne. Pretože nie […] The post Linkbuilding – ako vytvoriť kvalitný spätný odkaz appeared first on Online reklama od Digital Partner | Marketingová agentúra.

Read more

Feb 9, 2021

Čo je influencer marketing? Je pre vás vhodný?

Zaoberali ste sa už niekedy otázkou, ako vám môžu vo vašom podnikaní pomôcť napríklad takí influenceri? Koho vlastne už môžeme považovať za influencera, aké ceny si pýtajú a pre aký typ podnikania sú najvhodnejší? Pripravili sme pre vás prehľad o influencer marketingu aj s návodom, ako z neho čo najviac vyťažiť. Čo je influencer marketing […] The post Čo je influencer marketing? Je pre vás vhodný? appeared first on Online reklama od Digital Partner | Marketingová agentúra.

Read more

Nov 26, 2020

Digital Partner sa stal Google Partnerom

Agentúra Digital Partner sa stala certifikovaným partnerom Google. Dosiahnuť toto významné postavenie nám trvalo určitý čas a stálo nás to nemalé úsilie. Je to pre nás veľká česť a zároveň záväzok, aby sme naplnili všetky očakávania, ktoré prichádzajú so získaním tohto statusu. Poslanie a hodnoty Agentúra Digital Partner vznikla začiatkom roka 2016 s poslaním pomáhať […] The post Digital Partner sa stal Google Partnerom appeared first on Online reklama od Digital Partner | Marketingová agentúra.

Read more

Jun 27, 2020

Výhody PPC reklamy s Google Ads pre váš online biznis

Pojem PPC reklama predstavuje formu reklamy, kde neplatíte za zobrazovanie, ale za reálne kliknutia na váš odkaz. PPC je z anglického pay per click, čo môžeme voľne preložiť ako platba za kliknutie. Tento model reklamy je veľmi obľúbený a v online biznise dokáže naozaj pomôcť. Aké výhody so sebou prináša? Možnosti PPC reklamy na Google […] The post Výhody PPC reklamy s Google Ads pre váš online biznis appeared first on Online reklama od Digital Partner | Marketingová agentúra.

Read more

Jun 21, 2020

Čo je to inbound marketing a ako naň?

S pojmom marketing sa stretávame pomerne často. Online a offline marketing už rozoznáme, no existuje množstvo ďalších odnoží marketingu. Príkladom môže byť v online svete využívaný affiliate marketing, no takisto existujú aj menej známe pojmy, ako je napríklad Guerrilla marketing. Dnes si spomenieme ďalší zaujímavý pojem, a to inbound marketing. Čo je inbound marketing Na […] The post Čo je to inbound marketing a ako naň? appeared first on Online reklama od Digital Partner | Marketingová agentúra.

Read more

May 16, 2020

Čo je affiliate marketing a ako funguje?

V online marketingu sa pojem affiliate marketing skloňuje pomerne často. Čo to ale vlastne je? Pripravili sme pre vás článok, v ktorom vysvetlíme, ako affiliate marketing funguje, s čím vám môže pomôcť a aj to, či je vhodný pre váš typ biznisu. Na záver vám poskytneme aj tipy s praktickým návodom na to, ako s […] The post Čo je affiliate marketing a ako funguje? appeared first on Online reklama od Digital Partner | Marketingová agentúra.

Read more

How does this agency match to your business needs? Create a free account to find out

Save to favorites